•  PORADY PRAWNE

      POMOC W OPRACOWYWANIU PISM PROCESOWYCH

     PRAKTYKI STUDENCKIE

     Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem

     

O mnie

W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartowałam do Sejmu w okręgu sosnowieckim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15, zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskałam mandat posłanki VIII kadencji, otrzymując 8550 głosów. Zostałam rzecznikiem dyscyplinarnym klubu poselskiego Kukiz’15.

W Sejmie VIII kadencji zasiadam w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.

Byłam również członkiem Krajowej Rady Prokuratury, a także Wiceprzewodniczącą Zespołu Parlamentarnego Strażaków, jak i również Przewodniczącą w założonym przeze mnie Parlamentarnym Zespole "Dobro dziecka jako cel najwyższy", który zajmuje się  tematyką odbierania dzieci rodzinom polskim za granicą, oraz problemami rodzin zastępczych oraz przemocą wobec dzieci.

Od wielu lat udzielam się społecznie, pełniąc funkcję Wiceprzewodniczącej Prezydium Rady Głównej Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury Rzeczpospolitej Polskiej - najliczniejszej organizacji przedstawicielskiej prokuratorów i pracowników prokuratury zrzeszającej ponad trzy tysiące członków. Pełnię jednocześnie funkcję Przewodniczącej Rady Okręgowej Związku Zawodowego w Katowicach. Jako przedstawicielka Rady Fundacji im. Ireny Babińskiej, absorbuje mnie niesienie pomocy pracownikom prokuratury i ich rodzinom w finansowaniu kosztów leczenia specjalistycznego oraz rehabilitacji.

Wielokrotnie angażowałam się w akcje charytatywne m. in. dla ciężko chorych dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu, dzieci z chorobą nowotworową oraz ogólnopolskie akcje krwiodawstwa. Jestem organizatorką szeregu przedsięwzięć o charakterze naukowym i kulturalnym w tym konferencji oraz szkoleń dedykowanych pracownikom wymiaru sprawiedliwości, jak i ekpsertem z zakresu badania pisma ręcznego. 

Jestem optymistką, kocham ludzi i lubię z nimi przebywać .Cenię sobie uczciwość ponad wszystko we wszystkich sferach życia. Wierzę, że w każdym człowieku tkwi ziarnko dobroci, tylko trzeba je odpowiednio wyłuskać. W przeciwnościach z determinacją dążę do celu. Myślę ,że takie wartości, jak i chęć pomocy innym należy właściwie wykorzystywać we wspólnych działaniach dla nas wszystkich. Lubię dobrą literaturę. W przeciwnościach z determinacją dążę do celu.

Jestem również viceprzewodniczącą w Parlamentarnym Zespole "Posłowie dla Śląska i Zagłębia" oraz Parlamentarnym Zespole Strażaków. W Komisji do Spraw Kontroli Państwowej pełnię funkcję wiceprzewodniczącej.

Miło mi poinformować, że zostałam członkiem zarządu powiatowego związku ochotniczych straży pożarnych w Będzinie. 

 


Script logo
najlepsze darmowe statystyki